Ford Fiesta fiyatları ile şaşırtıyor! Açık ara en ucuz!

Markaların yıl sonu kampanyaları devam ediyor. Bu modaya elbette Ford ve onun otomobilleri de uyum sağlamış durumda. Bugün sizlerle beraber inceleyeceğimiz otomobil ise FordFiesta olacak. Kendi segmentinin en ikonik modellerinden birisi olan Fiesta, uygun fiyat seçenekleri sayesinde tüketicilere göz kırpıyor.

Ford Fiesta için çok fazla söze gerek yok. Konforu, kalitesi ve yol tutuşuyla beraber kendisini ispat etmiş bir otomobilden bahsediyoruz. Üstelik araç donanım anlamında da oldukça göz doyurucu özelliklere sahip.

Ford Fiesta fiyat listesi: Bak işine Clio!

Ford Fiesta’nın en kötü özelliği ise dar bagaj hacmi. 276 litrelik bir yükleme alanına sahip olan Fiesta, arka koltuklarda yolculuk edenler için de ferah bir yaşam alanı vadetmiyor. Ancak günlük ihtiyaçlar için yine de yeterli bir alanın var olduğunu ifade etmiş olalım. Gelin şimdi kısaca otomobilin donanım seçeneklerinden bahsedelim.

Ford Fiesta, ülkemizde üç farklı donanımla beraber geliyor. Bunlardan baz versiyonda 75 beygir güç üreten 1.1 litrelik benzinli motor ve 5 ileri manuel şanzıman yer alıyor.

Performans anlamında vasatı aşan bu motor mekanik ikilisi, yakıt tüketimi noktasında da ekonomik değerler vadediyor. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri otomobilin fiyat detaylarıyla baş başa bırakmış olalım.

Style 1.1L Ti-VCT 75PS 5 İleri Manuel Benzin

Fiyatı: 878.000 TL

Titanium 1.0L mHEV EcoBoost 125PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit

Fiyatı: 1.200.700 TL

ST* 1.5L Ecoboost 200PS 6 İleri Manuel Benzin

Fiyatı: 1.510.500 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir