Evine hediyeler gönderdi, sosyal medyada mektuplar yazdı! ‘Shakira benim karım’

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Emeklilik kararı alan Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın aşkı 2022’de sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin ihanet olduğu ortaya çıkmıştı.

İki çocuğunun babasının üniversite öğrencisi Clara Chia Marti ile aşk yaşadığını öğrenen Shakira, yaşanan skandalın ardından Bacelona’dan ayrılarak oğullarıyla birlikte Miami’ye yerleşmişti.

MIAMI’DEKİ EVİNİN ÖNÜNDE TUTUKLANDI

46 yaşındaki ünlü şarkıcı, son olarak ‘takıntılı hayran’ haberiyle gündeme geldi. 56 yaşındaki Teksaslı Daniel John Valtier’in, sosyal medyada Shakira hakkında çok sayıda paylaşımda bulunduğu ve bu paylaşımların 3 Ocak’ta Shakira’nın güvenlik ekibi tarafından yetkililere iletildiği iddia edildi.

Shakira’ya posta yoluyla şarap, çikolata ve oyuncaklardan oluşan hediyeler gönderdiği öne sürülen Valtier, şikayet edilmesinden beş gün sonra saat 12.45’te bir taksiyle şarkıcının Miami’deki malikanesine geldikten sonra tutuklandı.

“ONUNLA HER ZAMAN KONUŞUYORUM”

Dün mahkemeye çıkarılan takıntılı hayran, Kolombiyalı şarkıcıdan uzak durma emrine uyamayacağını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

Shakira benim karım! Onunla her zaman konuşuyorum.

Bunun üzerine yargıç, “Hayır efendim, o sizin karınız değil. Şu anda bazı ciddi endişelerim var, çünkü belli ki bu adam hayal görüyor” diyerek cevap verdi.

SABIKA KAYDI KABARIK

100 bin dolarlık kefalet ücreti ödenirse serbest kalabilecek olan Valtier’in suç geçmişi, 1988 yılına kadar uzanıyor. Takıntılı hayran, daha önce uyuşturucu kullanımı, ağır saldırı ve sarhoşken araç kullanma gibi suçlardan tutuklanmıştı. Hapishane kayıtlarına göre Valtier, en son 2019 yılında El Paso’da haneye tecavüz suçundan tutuklandı.

“SHAKIRA HAYATININ GERİ KALANINI BENİMLE PAYLAŞACAK”

Daniel John Valtier, bir paylaşımında şarkıcıyla ilgili şöyle yazdı:

Shakira ile evleneceğiz, hayatının geri kalanını benimle paylaşacak. Bir kamyonculuk işimiz sahip olacağız, şarkılar söyleyeceğiz ve dünya çapında bir konfeksiyon üretim şirketini yöneteceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir